INFO:
  • Zapraszamy do naszej WYPOŻYCZALNI. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, fachowe doradztwo, szeroki asortyment, rabaty dla stałych klientów, dowóz do klienta. ∗
  • W wyjatkowych sytuacjach istnieje możliwość wynajmu sprzętu poza godzinami pracy wypożyczalni. Kontakt: tel. 725-725-383 ∗
wynajem sprzętu budowlanego
Piotrków Trybunalski
ul.Fabianiego 65
biuro@prympiotrkow.pl
(044) 646-15-30
0693-350-500
Oferta wynajmu

Warunki najmu

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z warunkami wynajmu maszyn.

pobierz pdf
Na rynku wynajmu elektronarzędzi, urządzeń budowlanych i ogrodowych działamy już od 2003 roku. Podstawą działalności naszej firmy od początku jej istnienia (od 1990 roku) była szeroko pojęta branża budowlana. Doświadczenie zdobyte przez lata, w trakcie setek wykonanych inwestycji budowlanych, pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby naszych klientów. Przekłada się to również na profesjonalne podejście do oczekiwań klientów naszej wypożyczalni oraz wychodzenie im naprzeciw. Poprzez podnoszenie jakości i stale rozszerzany asortyment staramy się aby każdy klient był zadowolony i znalazł u nas potrzebny sprzęt.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

Zakup drogiego sprzętu budowlanego staje się niekorzystny, gdy jest on potrzebny jednorazowo. Wówczas współpraca z naszą firmą jest dużym udogodnieniem dla Klienta, ponieważ:
  •     klient nie zaprząta sobie głowy serwisowaniem sprzętu, jego przeglądami i konserwacją,
  •     służymy fachową radą w zakresie możliwości danego urządzenia, jego przeznaczeniem i zasad użytkowania,
  •     formalności związane z wypożyczaniem narzędzi ograniczone są do minimum,
  •     w przypadku braku własnego transportu zapewniamy przewóz i odbiór urządzenia spod wskazanego przez Państwa adresu.
  •     możemy się pochwalić bardzo dobrze zaopatrzoną wypożyczalnią elektronarzędzi i sprzętu budowlanego oraz ogrodowego.

Posiadamy w swojej ofercie maszyny i urządzenia renomowanych firm polskich i zagranicznych (m.in. Bosch, Wacker, Makita, Stihl)

Dotychczasowi Klienci są zadowoleni z naszego systemu pracy. Dołożymy wszelkich starań, abyś i Ty był usatysfakcjonowany.

Kontakt:

ul.Fabianiego 65
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax. (044) 646-15-30
tel. 0693-350-500
email: biuro@prympiotrkow.pl

Godziny otwarcia:
  
poniedziałek - piątek: 7.00 - 17.00  
                        sobota:  7.00 - 13.00